Narodili sme sa skôr…

Kalendár na stiahnutieOdborný garant projektu: MUDr. Peter Krcho, PhD, Prednosta, Klinika neonatológie LF UPJŠ a DFN v Košiciach.

Zabezpečenie starostlivosti o publikované prípady extrémne nezrelých a nezrelých novorodencov boli vykonávané pod odborným vedením prednostu a primárky MUDr. Kamily Ilgovej a v minulosti primára MUDr. Ivana Friča.

Na starostlivosti sa spolupodieľali MUDr. Eva Ilášová, MUDr. Jana Šprláková, MUDr. Vanda Chovanová, MUDr. Zuzana Vojteková, MUDr.Scarlett Hijjová a mnoho ďalších lekárov a množstvo sestričiek. Odborná podpora zo zahraničia: Prof. Steven Donn, USA, Prof. Richard Polin, USA, Prof. Samir Gupta, GB, Prof. Sunil Sinha, GB a mnoho ďalších.

Poďakovanie:

Ďakujeme verejnosti za morálnu podporu a pomoc pri realizácii projektov doplnenia oddelenia o špecializovanú techniku, ktorá je v regióne jedinečná a len vďaka rýchlej podpore bolo možné zachraňovať stále viac a viac komplikovaných prípadov.

Ďakujeme rodičom detí, ktorí boli ochotní pricestovať opakovane do ateliéru do Košíc a súhlasili s použitím fotografií.

Ďakujeme Súkromnej strednej filmovej škole v Košiciach pod vedením riaditeľky Jarmily Uhríkovej. Ďakujeme firme Copyvait s.r.o. za rýchlu tlač. Krstní rodičia kalendára: Kristína Farkašová, Marián Čekovský Fotografie ©Peter Krcho (archív autora 1999 až 2016)

PRVÉ HODINY

VIDEO

PRED PREPUSTENÍM

Všetky práva vyhradené (c) 2016
NOVORODENEC. SK n.o
webdesign
bart.sk s.r.o